ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΗ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΗΣ ΚΟΣΜΗΤΕΙΑΣ ΤΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΕ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ΤΟ ΔΗΜΟ ΣΚΙΑΘΟΥ

Sunday 16 Ιανουαρίου 2022

- Εκπαιδευτικό Ταξίδι "Ταξιδεύοντας στον κόσμο του Παπαδιαμάντη" της Κοσμητείας της Θεολογικής Σχολής του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών (Ε.Κ.Π.Α.), σε συνεργασία με το Δήμο Σκιάθου (Σκιάθος 12-15 Μαΐου 2022).

- Πρόγραμμα

• Το εκπαιδευτικό αυτό περιηγητικό ταξίδι τελεί υπό την επιστημονική καθοδήγηση της Καθηγήτριας του Τμήματος Κοινωνικής Θεολογίας και Θρησκειολογίας της Θεολογικής Σχολής του Ε.Κ.Π.Α. κ. Κίρκης Κεφαλέα.
  • Αιτήσεις συμμετοχής: έως 15 Φεβρουαρίου 2022 (ΔΕ-ΠΑ, 10:00-12:00) στη Γραμματεία της Κοσμητείας (κα. Αικατερίνη Μάντη, +30 210 727 5762)
  • Θα χορηγηθούν πιστοποιητικά συμμετοχής.
  • Σε περίπτωση ακύρωσης/αναβολής του ταξιδιού θα υπάρξει επιστροφή χρημάτων.